Coroczne spotkanie Mikołajkowe – Podarujprezent

Pragniemy potwierdzić Twój udział w spotkaniu wigilijno-mikołajkowym, które rozpoczniemy w piątek, 15 grudnia, o godzinie 19:00, z opcją dołączenia do nas online od godziny 20:00. Jeżeli jeszcze nie zadeklarowałaś się/ nie zadeklarowałeś się czy będziesz na miejscu czy online – daj znać – nadal jest kilka wolnych miejsc przy stole.

 

Pozostałe osoby zapraszamy do skorzystania z poniższego linku – od 20:00 – do …. ? kto go wie? Jak nie możesz dołączyć o 20:00 – dołącz później 😊 

https://eu01web.zoom.us/j/68449186631?pwd=M2RyZHlsbnZZMHE5Zi9mMGtLN1JTUT09

Meeting ID: 684 4918 6631

Passcode: 537267

 

Z uwagi na to, że spotkanie ma charakter składkowy bardzo prosimy, aby każdy zadeklarował czy będzie miał możliwość przyniesienia jakiejś potrawy wigilijnej i jeśli tak to jakiej.  Pomoże nam to zaplanować spotkanie i uniknąć sytuacji, w której na stole będzie królowało jedno danie, link do pliku, prześlemy do osób, które zadeklarowały swoją obecność na miejscu.

 

Myśląc o spotkaniu planowaliśmy zaprosić Was do zabawy prezentowej. Jednak w trakcie wymyślania jej formuły doszliśmy do wniosku, że może zaprosimy Was do obdarowania innych. Postanowiliśmy przyłączyć się do charytatywnej świątecznej zbiórki na rzecz Fundacji – Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. 

 

Nasze Stowarzyszenie powstało min. po to by nieść pomoc i wsparcie innym. Chcemy, aby od naszego pierwszego spotkania przyczyniło się do niesienia dobra innym – najmłodszym. 

 

Akcja jest inicjowana przez Zespół Wsparcia Psychospołecznego działającego przy Fundacji. Jest to grupa specjalistów udzielających bezpłatnej pomocy psychologicznej rodzicom, dzieciom oraz personelowi medycznemu. Terapeuci z Zespół Wsparcia Psychospołecznego otaczają troską pacjentów i ich opiekunów od pierwszych dni pobytu w szpitalu, by pomóc im odnaleźć się w nowej sytuacji. 

Link do akcji https://podarujprezent.naratunek.org

 

Zespół Wsparcia Psychospołecznego poprosił o rzeczy z poniżej listy 

https://podarujprezent.naratunek.org/wp-content/uploads/2023/11/Podaruj-Prezent-2023-lista-prezentow.pdf

 

Jeśli masz taką możliwość i chęć zapraszamy Ciebie do zakupu wybranej rzeczy z listy. Podczas spotkanie zbierzemy wszystkie podarki, wykonamy ich zdjęcie i wyślemy do dzieciaków. Jeżeli nie możesz być z nami na miejscu – możesz kupić prezent, wspólne zdjęcie zrobimy również z osobami online.

Udostępnij Ten Post:

Zostań członkiem już dziś!